Sleeping Beauty Collagen Drink to unikalne połączenie natury, nauki i technologii. Nutrikosmetyk powstał z myślą o wsparciu procesów regeneracyjnych Twojej skóry przez dostarczenie jej odpowiednich składników odżywczych od wewnątrz.
Odpowiedzialna
suplementacja diety
Kosmetyczną Marką Roku 2021!
Slider

NUTRIKOSMETYK - SUPLEMENT DIETY DLA CIAŁA

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, pogłębiającym się wraz z wiekiem oraz zewnątrzpochodnymi czynnikami takimi jak nadmierna ekspozycja na słońce i zanieczyszczenia. Najczęstszymi oznakami starzenia się skóry są utrata jej elastyczności i suchość, zmiana kolorytu oraz widoczne zmarszczki. Wpływ diety i jej składników ma znaczący wpływ na funkcjonowanie skóry. Nasi eksperci opracowali produkt pomocny w poprawie wyglądu i kondycji dojrzałej skóry oraz spowalniając procesy jej starzenia. Suplement diety Sleeping Beauty Collagen Drink zawiera witaminy, biopierwiastki i związki biologicznie aktywne, które uzupełniając dietę wpływają korzystnie na wygląd skóry, paznokci i włosów.

ODPOWIEDZIALNA SUPLEMENTACJA

Między żywnością, żywieniem a zdrowiem organizmu istnieje ścisła zależność. Właściwe odżywianie i uzupełnianie codziennej diety odpowiednio dobranymi produktami ma zasadniczy wpływ na stan zdrowia, kondycję człowieka i właściwie funkcjonowanie narządów, w tym skóry. Zatem wygląd jej ostatniej, a także włosów i paznokci jest odzwierciedleniem tego, co jemy. Suplement diety Sleeping Beauty Collagen Drink dzięki swojej przeciwstarzeniowej i prozdrowotnej formule działa remineralizująco i regenerująco.

SUPLEMENTY Z NATURY

Suplementy diety oferowane przez Teiko Labs są wynikiem połączenia naturalnych składników, naukowej wiedzy oraz technologii. Połączenie tych trzech elementów, daje nam pewność, że oferowane przez nas suplementy są najwyższej jakości. Podstawą oferowanych przez nas suplementów diety są witaminy, biopierwiastki, związki biologicznie aktywne i mikroelementy naturalnego pochodzenia.

Współpracujemy wyłączenie z laboratoriami, które posiadają certyfikaty, poświadczające naturalne pochodzenie składników. Nie stosujemy sztucznych słodzików ani wypełniaczy. Receptury naszych suplementów diety są opracowywane przy współpracy naukowców – ekspertów w dziedzinie żywienia i dietetyki. 

W skład naszych produktów wchodzą wyłącznie składniki, które mają potwierdzone naukowo działanie. Produkcja suplementów diety Teiko Labs prowadzona jest nowoczesnych laboratoriach przy zachowaniu najwyższych standardów jakości – co daje 100% gwarancję braku zanieczyszczeń oraz pewność co do składu oferowanych przez nas produktów.

Opinie o Produkcie

5/5

Malwina

(33 lat)
Zweryfikowany właściciel

Efekty zauważyłam już po tygodniu stosowania. Skóra jest pięknie nawilżona, przyjemna w dotyku, a zmarszczki mniej widoczne.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.

5/5

Justyna

(23 lat)
Zweryfikowany właściciel

Jestem zachwycona, ten produkt to prawdziwy “sztos”!

5/5

Ania

(35 lat)
Zweryfikowany właściciel

Po trzech tygodniach stosowania obserwuję gładszą skórę twarzy.
Polecam każdemu 🙂

5/5

Monika

(32 lat)
Zweryfikowany właściciel

Rewelacyjny kolagen.Polecam! Kupiłam także mojemu nastoletniemu synowi i córkom

5/5

Joanna

(37 lat)
Zweryfikowany właściciel

Mój ulubiony kolagen! Kupiłam już trzecie opakowanie.

5/5

Iwona

(41 lat)
Zweryfikowany właściciel

Efekty widoczne po regularnym stosowaniu, i jak na suplement to ma bardzo dobry smak:)

5/5

Kasia

(29 lat)
Zweryfikowany właściciel

Teiko labs działa rewelacyjnie na moje włosy i skórę.

5/5

Malwina

(28 lat)
Zweryfikowany właściciel

Używałam kolagenów od różnych firm. Po tym zdecydowanie poprawiła się kondycja moich włosów, przestały wypadać, wszyscy w moim otoczeniu zauważyli różnice.

5/5

Asia

(31 lat)
Zweryfikowany właściciel

Najlepszy kolagen jaki miałam a przetestowałem ich już wiele! Efekty widoczne gołym okiem, skóra jest lśniąca, niedoskonałości wyrównane, świetna regeneracja po zabiegach medycyny estetycznej, a także poprawa kondycji włosów i paznokci. Zdecydowanie mój ideał

5/5

Martyna

(38 lat)
Zweryfikowany właściciel

Super produkt.