Dlaczego Teiko Labs?

Nauka i tradycja w zgodzie z naturą

W dzisiejszych czasach, sytuacja na rynku suplementów diety niestety przypomina tą którą znamy z filmów o dzikim zachodzie. Wielkie koncerny wprost zasypują konsumenta setkami produktów, których skład jest, jeśli nie ten sam, to bardzo zbliżony do siebie.

Misją Teiko Labs jest oferta ukierunkowana na klienta, umiejętnie dopasowana oraz odpowiadająca jego konkretnym potrzebom. Nasze produkty z serii Uroda są wynikiem połączenia naturalnych składników, naukowej wiedzy oraz technologii. Połączenie tych trzech elementów, daje nam pewność, że oferowane przez nas suplementy diety są najwyższej jakości. Stosujemy tylko witaminy, biopierwiastki, związki biologicznie aktywne i mikroelementy, zaakceptowane przez European Food Safety Authority działającej przy Komisji Europejskiej oraz posiadające potwierdzone oświadczenia żywieniowe i zdrowotne poparte badaniami naukowymi. Podążając za kierunkiem clean label produkty Teiko Labs są wolne od sztucznych wypełniaczy i barwników. W myśl odpowiedzialnej suplementacji, zamiast oferty setek substancji tworzymy kompleksowe formuły i preparaty, które dedykujemy konkretnym obszarom Naszego organizmu.

Trzy najważniejsze zasady i wartości,
którymi kieruje się Teiko Labs:

  • Oferujemy zbilansowane produkty
  • Nie stosujemy nielogicznej zawartości dla dawki dziennej
  • Korzystamy z najwyższej jakości komponentów potwierdzonych rzetelnymi badaniami

Suplement godny zaufania

Własna produkcja

Olbrzymią uwagę przywiązujemy do procesu produkcji przestrzegając rygorystyczne zasady i ograniczając do minimum ryzyko kontaktu z produktem i jego kontaminacji.

Gwarancja jakości​

Jakość surowców ma dla nas największe znaczenie. Każda partia surowca zanim zostanie dopuszczona do produkcji musi spełnić restrykcyjne wymogi.

Naturalne składniki

Wykorzystujemy tylko składniki najwyższej jakości od renomowanych dostawców. Próbki każdej nowej partii produktu badane są dodatkowo przez zewnętrzne laboratorium.

Nutrikosmetyki – nowa era pielęgnacji ciała

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, pogłębiającym się wraz z wiekiem oraz zewnątrzpochodnymi czynnikami takimi jak nadmierna ekspozycja na słońce i zanieczyszczenia. Najczęstszymi oznakami starzenia się skóry są utrata jej elastyczności i suchość, zmiana kolorytu oraz widoczne zmarszczki. Wpływ diety i jej składników ma znaczący wpływ na funkcjonowanie skóry. Nasze nutrikosmetyki to preparaty, których formuła skierowana jest w celu poprawy wyglądu i kondycji dojrzałej skóry, włosów i paznokci przez uzupełnienie niedoboru odpowiednich biopierwiastków, mikroelementów i fitoskładników.

dorosłej populacji kobiecej zgłasza problemy ze skórą*

to wiek, kiedy rozpoczyna się proces starzenia, organizm zaczyna produkować coraz mniej kolagenu*

mniej zmarszczek pod oczami po 8 tygodniach stosowania kuracji kolagenowej*

Jakość

Wychodząc na przeciw naszym klientom jako producent “clean label” (czysta etykieta) NIE STOSUJEMY: sztucznych wypełniaczy i dodatków, wszystkie komponenty użyte w naszych produktach pochodzą tylko od certyfikowanych dostawców a nasz system kontroli jakości produkcji jest zgodny z HACCP, GMP i GHP.

PRZEJMIJ KONTROLĘ

NAD SWOIM ZDROWIEM

Misją Teiko Labs jest podnoszenie świadomości konsumentów w zakresie odpowiedzialnej suplementacji. Chcemy edukować i utożsamiać się z naszymi klientami. Chcemy Was wspierać, ale wierzymy też, że suplementy nie zastąpią zbilansowanej diety. Rolą suplementów jest wspomaganie procesu prawidłowego odżywiania i wzmacnianie odporności organizmu. Dlatego też ważne jest, aby wiedzieć kiedy, jakie suplementy, w jakiej ilości i w jakim celu przyjmujemy. Chcemy, aby Teiko Labs było dla Państwa drogowskazem w zakresie odpowiedzialnej suplementacji.

Z NATURY DLA CIEBIE

Gwarantem jakości oferowanych przez nas produktów są nasi dostawcy. Składniki suplementów diety pochodzą wyłącznie od sprawdzonych partnerów, którymi są głównie rodzinne, lokalne przedsiębiorstwa, dbające o środowisko naturalne i swoje najbliższe otoczenie. Z kolei optymalizacja łańcucha dystrybucji (z pominięciem wielkich hurtowni oraz sieciowych sklepów oraz aptek) pozwala nam oferować produkty o najwyższej możliwej jakości w rozsądnej cenie.